Müşteri Hizmetleri (0212)295 77 07
Sosyal Medya: facebook sayfamız Instagram sayfamız Whatsapp sayfamız
ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ BAYİLİKLERİMİZ FOTO GALERİ BİZE ULAŞIN
İNŞAAT MALZEMELERİ
İNŞAAT MALZEMELERİ

Kalenderoğlu Boya Yapı Malzemeleri, inşaatın temelinden çatısına ve çevre düzenlemesine kadar  ihtiyaç  duyulan her türlü kaba ve ince inşaat malzemelerini temin edebilecek düzeyde inşaat sektörüne kaliteli, güvenilir ve ekonomik alışveriş imkanı sağlamak amacımızdır. 
Şirketimiz hırdavat ürünleri ve inşaat malzemeleri adı altında çok geniş ürün yelpazesiyle sağlam yapıların inşaa edilmesine olanak tanımıştır. Her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüzle hem edindiğimiz tecrübeleri aktarıyoruz hemde yeni tecrübeler edinerek yapı malzemeleri sektöründe büyümeye devam etmektedir.


Tercih Ettiğimiz Markalar
Geri
  • Filli Boya
  • Sista
İleri
.:: Kalenderoğlu Boya Yapı Malzemeleri  ::.
Kalenderoğlu İnşaat 1995 yılından bu yana açık ve kapalı depoları ile inşaat sektörüne ve siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ürün ve hizmet kalitesinde en üst seviyeyi gözeten anlayış, satış öncesi araştırma, satış ve satış sonrası hizmetlerdeki titizlik her zaman yeniliklerin peşinde olma azmi Kalenderoğlu İnşaat'ı hem sektör tarafından hem de rakipleri tarafından takip edilir ve örnek alınır yere getirmiştir.
Sosyal Medya'da Paylaş facebook sayfamızInstagram sayfamızwhatsapp sayfamız
Bize Ulaşın: (0212)295 77 07
© Her Hakkı Saklıdır. Sitemizdeki yazı ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzin ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.